T550QVN03.3 CELL

| panel model | T550QVN03.3 CELL |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T550QVN03.3 CELL cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 1209.6×680.4 mm |
| Zarys | 1223.6×741.25 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B (10-bit) , CIE1931 74% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem AUO T550QVN03.3 CELL.
AUO T550QVN03.3 CELL są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO T550QVN03.3 CELL pdf lub szczegółowymi specyfikacjami T550QVN03.3 CELL AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO T550QVN03.3 CELL dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
AUO T550QVN03.3 CELL są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO T550QVN03.3 CELL pdf lub szczegółowymi specyfikacjami T550QVN03.3 CELL AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO T550QVN03.3 CELL dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "T550QVN03.3 CELL"
- AUO T550QVN03.3 CELL
- T550QVN03.3 CELL datasheet
- T550QVN03.3 CELL obrazu
- T550QVN03.3 CELL cena
- T550QVN03.3 CELL dystrybutor

